Jen Calonita - dwa tomy "Sekrety mojego życia w Hollywood"
Jen Calonita

Sekrety mojego życia w Hollywood”Ilość stron: 287

To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce i tytuł. Bardzo lubię książki o gwiazdach, ich historie, pamiętniki, biografie itp. Bo kto nie chciał jak był mały albo potem nawet być sławny? Chyba nie ma osoby, która by nie chciała, a przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Lektura tej książki zajęła mi ok 3 godziny. Świetnie się ją czyta. Mimo że jest o nastolatce to polecam ją osobom w każdym wieku. Bo nie ważne co w jakim wieku czytamy ważne żeby w ogóle przeczytać mnóstwo ciekawych książek. W tym również tą.


Jen Calonita

Sekrety mojego życia w Hollywood. Na planie.”Ilość stron: 261

To druga książka tej autorki jaką przeczytałam. Pierwsza była również z serii „Sekrety...”. Był to tom pierwszy pt. „Sekrety mojego życia w Hollywood”.

Tom drugi „Na planie” również jest świetną lekturą. I podobnie jak w przypadku pierwszej części lektura drugiej również zajęła mi niewiele czasu. Czyta się bardzo dobrze i szybko. Takie lektury lubię najbardziej bez względu na ilość stron. Na końcu tej książki jest informacja o kolejnym tomie cyklu o Kaitlin Burke pt „Sekrety mojego życia w Hollywood. Sprawy rodzinne”. I to również zamierzam przeczytać.(nadal tego nigdzie nie widziałam).

Polecam każdemu kto lubi czytać bez względu na wiek.Obydwie części czytałam już dawno kilka razy.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Przeczytane w sierpniu 2017

Przeczytane w maju 2018

Lne maj czerwiec 2018