Make-up trendy - gazeta - recenzje


 To drugi numer tej gazety jaki przeczytałam. Recenzje pierwszego możecie przeczytać tu: Ten numer jest również bardzo fajny. Zawiera ciekawe artykuły na temat makijażu, ale jest o kosmetykach, pędzlach oraz charakteryzacji, która jak dla mnie jest najfajniejsza w tej dziedzinie. Zawsze byłam ciekawa jak wykonują charakteryzację w programach czy filmach. Kiedyś nawet byłam na planie serialu (statystowanie), ale niestety nic z makijażu tam nie zobaczyłam. W tym numerze było też dołączone wydanie specjalne z brokatową okładką, ja fanką brokatu nie jestem, ale mimo to przeczytałam co tam jest napisane. I było to ciekawe.
 To już trzeci numer tej gazety jaki przeczytałam. Mam w swojej kolekcji 3, bo pierwszego nie mam. (dowiedziałam się o tej gazecie jak zobaczyłam ją w empiku, a pierwszego numeru nie widziałam). W bieżącym numerze podobał mi się dodatek na temat szkół makijażu. Są w nim prezentacje różnych szkół. Jak ktoś planuje się wybrać to polecam przeczytać. Najlepiej też zobaczyć czyjeś makijaże, a konkretnie instruktorów tego kierunku. Ja nie znam żadnego autorytetu w tej dziedzinie, ale np. w branży paznokciowej jest ich wiele, to pewnie w tej też się znajdzie ktoś. Kolejny artykuł, który mi się podobał był o pędzlach do makijażu. Była to druga część, bo w poprzednim numerze była pierwsza. Opisano ich tam aż 17. Były również makijaże krok po kroku.
Make -up trendy 2/2012 (5)

To już czwarty numer tej gazety jaki przeczytałam, a ogólnie piąty. Recenzje pozostałych są na blogu ( tag make -up trendy) W tym numerze jest bardzo wiele artykułów, które mi się podobały. Szczególnie makijaże ślubne, ale takie też mogą być na inne okazje. Warto przed ślubem spojrzeć na wartościowe fotki z tej dziedziny w prasie i internecie. W tej gazecie są najlepsze zdjęcia, lepsze niż widziałam w innych gazetach. Podsumowując polecam każdemu kto interesuje się tą dziedziną i chce mieć fajny makijaż na różne okazje. Make – up trendy nr 3/2012

 W bieżącym numerze podobały mi się wywiady z wizażystami i nie tylko. Ta forma artykułu to bardzo fajny pomysł. Bardzo lubię czytać takie rzeczy w gazetach o dowolnej tematyce. Świetny był również artykuł o podkładach – jeden z lepszych jakie czytałam do tej pory. Jak już wspomniałam w recenzjach tej gazety są w niej najlepszej jakości zdjęcia makijaży jakie widziałam. Podsumowując polecam tą gazetę wszystkim zainteresowanym makijażem, który jest ważnym elementem wizerunku. 
 Make – up trendy nr 4/2012


W tym numerze podobały mi się następujące artykuły: W dziale „Niezbędnik wizażysty” „Mascary i eyelinery” - bardzo wiele informacji, których nie wiedziałam z innych źródeł wiedzy profesjonalnej. Warto przeczytać przed kupnem tuszu do rzęs. (str 10 - 19) „Magia sztucznych rzęs” - świetny artykuł o rzęsach – takich do doklejenia z bardzo ładnymi zdjęciami tych rzęs na oczach modelek. (Str 37 – 41) Artykuł o preparatach do między innymi rozjaśniania i przyciemniania podkładów, gdy odcień, który kupiliśmy jest niedopasowany. Bardzo ciekawy produkt. Nie wiedziałam, że taki istnieje. Zawiera zdjęcia porównujące przed i po. (str 42- 48) Artykuł na temat Analizy kolorystycznej.Jest to część pierwsza, ale już zawiera wiele cennych informacji. Nie mogę się doczekać aż przeczytam kolejne. Dodatek o makijażu permanentnym. (25 stron) Zawarte w nim jest sporo ciekawych informacji. Możecie go też przeczytać na stronie gazety: http://makeup-trendy.pl/1_0_/566_2012_4_/typ/dodatek Podsumowując polecam tą gazetę. Widziałam też, że wyszło nowe pismo o makijażu, ale jeszcze go nie czytałam. Nazywa się Make – up international

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Przeczytane w sierpniu 2017

Przeczytane w maju 2018

Lne maj czerwiec 2018