Lne - dwa numery z 2013Lne

Styczeń – luty 2013Tą gazetę lubię od dawna. Powyżej zdjęcie kolekcji, teraz jest ich trochę więcej. Zawsze jest w niej wiele ciekawych artykułów. Nie inaczej było w tym numerze. Po lekturze spisu treści miałam ochotę to przeczytać.

Najbardziej podobały mi się następujące artykuły:

  1. Dossier na temat „Algi – morski skarb”(str 42-46) - bardzo lubię kosmetyki z tymi składnikami.
  2. Diagnostyka holistyczna w gabinecie kosmetycznym” (str – 30 – 33) – miałam być na tym wykładzie podczas kongresu, ale niestety nie wyszło. Artykuł uzupełnił jednak moją wiedzę.
  3. „Skóra pod lupą(str 34- 36) – ciekawy wywiad
  4. „Budowa i funkcje skóry cz 13” (str 57 – 59 )
  5. „Anit aging czy anti logic?” - mój ulubiony artykuł z tego numeru. Chętnie przeczytałabym takich więcej. Zawiera wiele ciekawych informacji o zabiegach, ale takich prawdziwych informacji, a nie marketingowych „efektów specjalnych” jak to bywa w innych gazetach,albo mediach.
  6. Makijaż korekcyjny” (str 104 – 106) – na kongresie byłam też na pokazie i wykładzie z makijażu. Artykuł uzupełnił moja wiedzę.
  7. Dział Podologia w Manicure Pedicure (str 140 – 142) (str 144 – 146)Podsumowując polecam każdemu kto interesuje się Kosmetyką. 
Lne

marzec – kwiecień 2013

2/2013Do lektury zachęciło mnie to, że lubię tą gazetę od dawna oraz lektura spisu treści.

Najbardziej podobały mi się następujące artykuły:

Odmładzająca siła tlenu”

Budowa i funkcje skóry cz 14” - ciąg dalszy na temat „Pęcherze”.

Lekcja makijażu” część druga na temat makijażu oczu.

Deformacja palców” - chodziło o palce u stóp. Ciekawy temat, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że buty mogą zdeformować palce. Kiedyś też widziałam zdjęcia takich stóp, przekonały mnie one do noszenia wygodnych butów.

Krótka historia kosmetyki czyli nowe opowieści o starych kosmetykach”. W tym numerze było na temat mycia włosów.Podsumowując wiedza z tej gazety jest profesjonalna i na wysokim poziomie. Polecam każdemu kto interesuje się tematem.


W maju też kolejny kongres na który się wybieram. Razem z biletem na kongres kupiłam prenumeratę tej gazety.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Przeczytane w sierpniu 2017

Przeczytane w maju 2018

Lne maj czerwiec 2018